0
Мої закладки 0
15% кешбек у балах при покупці товарів без знижки. 1 бал – 1 гривня
0товарів: 0грн. 

Повернення та обмін

Умови повернення

Ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту покупки. Переконайтесь, що його товарний вигляд, властивості, всі фабричні ярлики, пломби і упаковка збережені. При поверненні необхідно надати документ, який підтверджує покупку.

Поверненню за законодавством України не підлягають купальники, спідня білизна, рукавички, а також ювелірні, парфумерно-косметичні та панчішно-шкарпеткові вироби. Повернути замовлення, які не відповідають правилам повернення, неможливо. Ми будемо змушені відправити їх назад покупцеві.

Процедура повернення

По всій Україні повернення відбувається за допомогою служб «Нова Пошта». У вас є 14 днів з моменту покупки, щоб повернути товар.

Товари, які вам не підійшли, можна відправити за допомогою:

Компанії «Нова Пошта» на одержувача: Отримувач: Білошкурська Крістіна Єгорівна тел. +380974459701 м.Вінниця відділення №8

У посилці повинні бути товар з його упаковкою і супровідними аксесуарами, а також товарна накладна та заповнена заява про повернення товару. Будь ласка, збережи документ з номером ТТН посилки і повідом його нам по телефону або в листі після відправки, щоб прискорити процес повернення товару. 
Шаблон заяви на повернення через "Нова Пошта"

Повернення коштів

У залежності від способу оплати ти можеш отримати грошові кошти: при оплаті готівкою або карткою при отриманні замовлення ми повернемо кошти на картку будь-якого банку, оформлену на ваше ім'я, протягом 14 робочих днів з моменту отримання нами товару; при оплаті банківською карткою на сайті ви отримаєте кошти на картку, з якої була переведена оплата, протягом 14 робочих днів з моменту отримання нами товару. Для отримання коштів на банківську картку необхідно також повідомити повні платіжні реквізити рахунку (номер картки/IBAN/ПІБ/ІПН). Цю інформацію можна отримати в банку, клієнтом якого ти є.